کارگاه قابسازی طعمه حریق شد

به گزارس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد،، طبق اطلاع به ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد رأس ساعت 16:10 دیروز 5 آذر ماه مبنی بر مشاهده حریق در یک کارگاه قابسازی، ستاد 125 بیدرنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 9 را با 1 دستگاه خودروی اطفای حریق و متعاقب آن به علت حجم زیاد حریق از ایستگاه شماره 1 ،2 ، و 10 با 3 دستگاه خودروی عملیاتی به عنوان کمکی به بلوار آیت الله خامنه ای روبروی بانک ملی اعزام می نماید.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان که خود را به نیروهای آتش نشانی رسانده بود گفت : نیروهای عملیاتی کمتر از 4 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که آتش کل فضای کارگاه را فرا گرفته بود و دود حاصل از آن آسمان را تیره و تار کرده بود.

وی افزود :نیروهای عملیاتی بیدرنگ همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ، عملیات اطفای حریق را با استفاده از تجهیزات انفرادی و چند رشته لوله آبدهی پر فشار آغاز کردند و با تلاش مضاعف توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار نمایند.         

رحیمی با بیان اینکه در این حریق تنها خسارت مالی در پی داشت و به هیچکس دیگری صدمه وارد نشده است، افزود: نیروهای عملیاتی پس از اجرای عملیات خنک کردن و جداسازی محل را تحویل مالک داده و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.