دوازدهمین جلسه هم اندیشی رئیس سازمان با مسئولین ایستگاه ها

جلسه هم اندیشی با مسئولین ایستگاه ها با حضور 10 نفر از رئیس ایستگاه ها ، معاون عملیات و معاون هماهنگی و بازرس سازمان رأس ساعت 8 صبح روز دوشنبه 20 اسفند ماه در دفتر رئیس سازمان برگزار شد.

دوازدهمین جلسه هم اندیشی با رئیس ایستگاه ها در سال جاری برگزار شد، ابتدا  آتشپاد دوم سیدعباس میرشمسی رئیس سازمان ضمن تبریک ولادت حضرت امام علی (ع) و روز مرد که در پیش رو داریم  ، از همکارانی که در برگزاری دوازدهمین المپیاد عملیاتی – ورزشی آتش نشانان سراسر کشور به میزبانی سازمان آتش نشانی یزد کمک کرده اند تقدیر و تشکر نمود.

این مقام مسئول با بر شمردن اهداف و استراتژی های سازمان مبنی بر رعایت نظم و انظباط کاری در ایستگاه ها ، آئین نامه استفاده از تجهیزات قرائت و توضیحات لازم به مسئولین ایستگاهها داده شد.

در ادامه جلسه مقرر شد موارد ذیل در دستور کار قرار گیرد: دقت لازم در خصوص تائید نمودن چک لیست تجهیزات به عمل آید و به اصول فرماندهی و گوش به فرمان بودن اهمیت داده شود،با توجه به نزدیکی ایام باستانی چهارشنبه آخر سال کل نیروها آماده باش کامل بوده و آمادگی لازم جهت مقابله با هرگونه حریق و حوادث و مواد محترقه و آتشزا باشند،تقویم آموزشی سال 98 پیشنهاد شود، و همچنین سایر مسائل داخلی با مسئولین ایستگاه ها به گفت و شنود و بحث و تبادل نظر پرداخت.