خودروی تریلی حامل مقوا در جاده کنارگذر آتش گرفت

ساعت 22 بعد از نیمه شب امروز 26 تیر ماه

آتش نشانان آتش سوزی یک دستگاه خودروی تریلی حامل عدل های کاغذ و مقوا که در جاده کنارگذر بعد از پل شهید تقوی به سمت تهران دچار آتش سوزی شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، با تماس رانندگان عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های شماره 13،4 ،10 و 9 را با 5 دستگاه خودروی اطفای حریق  به محل مذکور روانه می کند.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات آتش نشانی یزد که از ابتدا در محل حضور داشت در مورد این حادثه گفت : نیروهای عملیاتی کمتر از 5 دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند یک دستگاه خودروی تریلی حامل عدل های کاغذ و مقوا به علت نامشخصی دچار آتش سوزی شده و آتش تمام قسمتهای تریلی را فرا گرفته بود بطوریکه دود بسیار زیادی محیط اطراف آن محل را احاطه کرده بود.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی ضمن ایمن سازی محل بی درنگ عمليات اطفاي حريق را با استفاده از چند رشته لوله آبدهی پرفشار آغاز و موفق شدند بعد از 3 ساعت تلاش مضاعف شعله هاي سركش آتش را مهار نمایند.

در ادامه رحیمی بیان نمود: آتش نشانان پس از اجرای عمليات جداسازی و خنك كردن و تخلیه ،خودرو را تحويل عوامل پلیس 110داده و به ايستگاه های خود مراجعت نمودند