برگزاری مراسم هفتم مهرماه ، روز آتش نشانی و ایمنی

برگزاری مراسم هفتم مهرماه ، روز آتش نشانی و ایمنی

مهندس عظیمی زاده در مراسم گرامیداشت روز آتش نشانان :با اقدامات ترافیکی شهرداری آتش نشانان سریعتر به محل حریق خواهند رسید

برگزاری مراسم هفتم مهرماه ، روز آتش نشانی و ایمنی

     به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی مراسمی با حضور شهردار ، معاونین ، مسئولین شهرداری ، مدیرکل محترم مدیریت بحران استان، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری و پرسنل شاغل و بازنشسته در صبح روز جمعه هفتم مهرماه  برگزار گردید.

   در این مراسم بعد از برگزاری مراسم پرفیض دعای ندبه، مدیر عامل سازمان  با ایراد سخنانی  به ارائه گزارش عملکرد سازمان  در طول سال گذشته پرداخت و با تقدیر و تشکر از بازنشستگان ، ضمن اهداء لوح یادبود و هدیه از آنان  تقدیر و تشکر نمود. 

سپس مهندس محمد رضا عظیمی زاده شهردار یزد و رئيس شورای سازمان آتش نشانی ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی مراتب   تقدیر و تشکر خود را  از برگزار کنندگان این مراسم به مناسبت میلاد حضرت امام رضا (ع) اعلام  و قدر دانی از بازنشسگان و از اینکه این مراسم با دعای روح بخش ندبه شروع شده بود ابراز خرسندی نمودند.      

شهردار محترم یزد  با اشاره به اینکه خدمات این سازمان بر کسی پوشیده نیست بر لزوم توسعه خدمات این سازمان به همشهریان ، بروز رسانی تجهیزات ایستگاهها ، پیگیری در  جهت ساخت ایستگاههای جدید، به روز رسانی تجهیزات اطفاء حریق ، استخدام نیروهایی با آمادگی جسمانی کامل  تاکید نمودد.  

وی در خصوص هماهنگی آتش نشانی و حوزه ترافیک شهرداری و ایجاد موج سبز در تقاطع ها اشاره و افزود ،  خودروهای آتش نشانی می بایست جهت امداد رسانی  به راحتی از مسیرهای با تراافیک بالا عبور نمایند .

در ادامه مهندس برزگری مدیر کل محترم مدیریت بحران با تقدیر و تشکر از مدیر عامل سازمان و برگزار کنندگان این مراسم با اشاره به هفته دفاع مقد س و ذکر خاطره ای  از عملیات رمضان  به  بیان شباهت ها و تفاوت های رزمندگان  8 سال دفاع مقدس و آتش نشانان پرداخت و افزود افرادی که در این سازمان فعالیت می نمایند قطعاً برای رضای خدا به این شغل مقدس روی آورده اند  .

وی در  ادامه سخنانش ضمن محکوم کردن  کاریکاتور موهنی که علیه پیغمبر اسلام توسط دشمنان اسلام طراحی شده  اظهار داشت خدمتی بالاتر از این نیست که  عملی   بدون ریا و برای رضای خدا انجام شود .

همچنین  در این مراسم به تعدادی از پرسنل که شرایط احراز درجه را داشتند درجات جدید اهداء گردید

حضور پرسنل در گلزار شهداء و شرکت در مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه از دیگر مراسم این روز بود .