برخورد شدید 2 دستگاه خودرو

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي پژو پارس با يكدستگاه پراید منجر به مصدوميت 2 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی همشهریان متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 9 را ساعت 15:35 روز پنجشنبه 9 اسفند ماه به شهرک رزمندگان بلوار فضیلت اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه پژو پارس با 1 نفر سرنشین (راننده) به علت نامعلومی به صورت رخ به بغل با یک دستگاه پراید با یک نفر سرنشین (راننده) برخورد کرده و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 2 نفر سرنشینان خودروها مجروح شده بودند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را تحویل عوامل اورژانس نمودند.

این معاون آتش نشانی در ادامه بیان نمود : نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن جاده انتقال و تحویل عوامل 110دادند و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.