برخورد شدید 2 دستگاه خودرو

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي پژو 405 با يكدستگاه پراید منجر به مصدوميت و محبوس شدن راننده پراید مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی همشهریان متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 7 و 5 را ساعت 19:57 پنجشنبه 8 فروردین ماه به زیرگذر میدان آیت الله خاتمی اعزام كرد.

سعید ایران نژاد بازرس و رئیس ایستگاه شماره 5 که در محل حادثه حضور داشت و ناظر بر عملکرد نیروها بود گفت : یک دستگاه پژو 405 با 1 نفر سرنشین به نام خانم فاطمه – گ (راننده) به علت نامعلومی با یک دستگاه پراید با یک نفر سرنشین به نام خانم نجمه – پ  (راننده) برخورد کرده و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه تنها سرنشین خودرو پراید مجروح محبوس شده بود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را آزاد و به بیرون از اتاقک خودرو منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

ایران نژاد در ادامه بیان نمود : نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن جاده انتقال و تحویل عوامل 110دادند و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.