برخورد شدید خودروی وانت پیکان به دیوار مصدومیت شدید راننده در پی داشت

ساعت 19:33 دیروز 17 تیر ماه

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی وانت پیکان به دیواری واقعدر حسن آباد خیابان سرچشمه کوچه 22 ،منجر به مصدومیت و محبوس شدن تنها سرنشین آن خودرو مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 7 و 5 را با 2 دستگاه خودروی عملیاتی به محل مذکور اعزام كرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه وانت پیکان به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به دیوار منزل مسکونی برخورد و پس از تخریب آن دیوار می ایستد، و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه تنها سرنشین خودرو به نام مهدی- ح (راننده) دچار مصدومیت شدید و داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس و پراسترس وی را به بیرون کابین منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

رحیمی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام
می شود، افزود: به خاطر ریخته شدن مقدار زیادی روغن در سطح زمین و خطر آفرین بودن آن مکان،لذا نیروهای عملیاتی پس از تامین ایمنی محل ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.