با تلاش و اقدام به موقع آتش نشانان حریق مجتمع مسکونی به خیر گذشت

ساعت 10:57 دیروز 18 اردیبهشت ماه

با تلاش و اقدام به موقع آتش نشانان آتشسوزی یک واحد مسکونی از مجتمع دارالحسین (ع) واقع در بلوار مدرس که دچار آتش سوزی شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، با تماس همشهریان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره 7 و 9را با 2 دستگاه خودروی عملیاتی به محل مذکور روانه می کند.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات آتش نشانی یزد که به اتفاق سعید ایران نژاد بازرس سازمان در محل حضور و ناظر بر عملکرد نیروها بود،گفت: نیروهای عملیاتی کمتر از 5 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که حریق از یک کانون (گاز غذا پزی) در حال سرایت به دیگر قسمتهای منزل بود که بلافاصله همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی، با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل رفتند و عملیات اطفای حریق را آغاز کردند و با تلاش مضاعف توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آتش به دیگر قسمتهای منزل جلوگیری نمایند.

وی با بیان اینکه این آتشسوزی در طبقه 4 مجتمع مسکونی 7 طبقه به علت نامعلومی به وقوع پیوسته و تنها خسارت جزئی به نازک کاری ساختمان وارد شده،افزود: نیروهای عملیاتی پس از اجرای عملیات خنک کردن ، جداسازی و تخلیه دود به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.