انفجار مهيب در منزل مسکونی فاجعه آفرید 1 کشته و 3 مجروح

به گزارش ستاد خبری 125 ، انفجار مهیب منزل مسکونی واقع در بلوار 22 بهمن کوچه زارع ،حادثه دلخراشی را رقم زد و منجر به کشته شدن 1 نفر و مجروح شدن 3 نفر دیگر شد.

مجید میرجلیلی جانشین معاون عمليات سازمان که خود را به محل حادثه رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود، گفت : رخداد این حادثه رأس ساعت 22:38 پنجشنبه شب 4 بهمن ماه به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شد كه ستاد فرماندهي بلافاصله 3 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 1،6و8 به محل مورد نظر اعزام نمود.

میرجلیلی در ادامه افزود : اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که شدت انفجار درب و پنجره های ساختمان را از جا کنده و هر کدام به طرفی پرتاب کرده بود که در این لحظه امدادگران آتش نشانی همزمان با ایمن سازی و قطع جریان برق و گاز منزل، با استفاده از تجهیزات انفرادی به داخل ساختمان رفته و عملیات جستجو و امداد و نجات از این خانواده را آغاز نمودند که متاسفانه 1 نفر پسر خانواده به نام دانیال . ز حدوداً 13 ساله به علت شدت جراحات در همان لحظات اولیه فوت شده بود و 3 نفر دیگر به نام های مجید. ز پدر خانواده ،بهاره. ب مادر خانواده و خدیچه. ش میهمان این خانواده به شدت مجروح می شوند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس و با استفاده از تجهیزات خاص آنها را به بیرون از ساختمان انتقال و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس نمودند.

 وي با اشاره به اينكه در این انفجاز خساراتی نیز به ساختمان منزل وارد شده ، بيان نمود متاسفانه مطلع شدیم پدر خانواده نیز در بیمارستان فوت نموده و همچنین وضعیت مادر خانواده وخیم گزارش شده است.

شایان ذکر است علت این انفجار توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی می باشد.