همکاری اتحادیه مصالح ساختمانی و شهرداری یزد در ساماندهی مشاغل شهری

همکاری اتحادیه مصالح ساختمانی و شهرداری یزد در ساماندهی مشاغل شهری


همکاری اتحادیه مصالح ساختمانی و شهرداری یزد در ساماندهی مشاغل شهری

نشست هم‌اندیشی و زمینه‌سازی برای همکاری اتحادیه مصالح ساختمانی و شهرداری یزد با هدف ساماندهی مشاغل شهری و با حضور رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد - نشست مشترک اعضای اتحادیه مصالح ساختمانی شهر یزد با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری پیرامون ساماندهی مشاغل مرتبط با این اتحادیه و حرکت به سمت ایجاد شهرک‌های تخصصی برگزار شد.

در این نشست محمد رضا دشتی بیان کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت خروج واحدهای فروش مصالح ساختمانی سطح شهر به ویژه از مناطق مسکونی و ساماندهی مشاغل این رسته در شهر یزد، این سازمان برای برنامه ریزی، اختصاص زمین و ساماندهی مشاغل این حوزه آمادگی دارد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورد‌های کشاورزی شهرداری یزد افزود: با خروج صنف مصالح از سطح شهر یزد و مناطق مسکونی، سرمایه های بسیاری که در حال حاضر در تملک مصالح فروشان است آزاد شده و از سوی دیگر گامی مؤثر در زیباسازی و آرامش شهری برداشته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی اتحادیه و لزوم توجیه کلیه افراد از اهم موضوعات است، افزود: اتحادیه باید برنامه و نگاه خود را با اعضا در این راستا همسو نماید زیرا پس از واگذاری زمین، هیچ گونه انباری در سطح شهر اجازه فعالیت ندارد.

علی اصغر بحری رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی یزد، حمایت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و شهرداری از کسب و کارهای این رشته را خواستار شد و بیان کرد: اتحادیه آماده همکاری با شهرداری در راستای زیباسازی شهر و ساماندهی مشاغل زیر مجموعه مصالح ساختمانی می باشد و امید است با زمینه سازی مسئولان بتوان در این مسیر گام‌های موثری برداشت.

در پایان رئیس سازمان از طرح پیشنهادی اتحادیه استقبال نمود و این طرح را بسیار ارزشمند و اقتصادی ارزیابی کرد و از همت و پیگیری اتحادیه تقدیر و تشکر نمود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.