شهرداری یزد خدمات هوشمند و نوین شهری را در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار ارائه داد

شهرداری یزد خدمات هوشمند و نوین شهری را در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار ارائه داد

شهرداری یزد با حضور نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار یزد که در مجتمع تجاری خلیج فارس گشایش یافت، خدمات هوشمند و نوین شهری خود را ارائه داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و اطلاعات استان یزد در مجتمع تجاری خلیج فارس گشایش یافت و شهرداری یزد خدمات هوشمند و نوین شهری خود را ارائه داد.

در این نمایشگاه قریب ۶۰ غرفه در قالب شرکت‌های دانش‌بنیان از پردیس‌های زیست فناوری و سیستم‌های پیشرفته صنعتی، پردیس علوم انسانی و هنر و پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، همچنین شرکت‌هایی از مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی، مرکز توسعه فناوری سرامیک و مرکز پویانمایی پارک علم و فناوری یزد، همینطور دستگاه‌های اجرایی، شرکت های دولتی، شرکت‌های صنعتی و شرکت های دانشگاهی به عرضه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی پژوهشی  به نمایش در آمده است.

نرم افزار شهربین، سامانه اتوبوس یاب(پایلوت)، سامانه جامع اطلاعات مکانی مبتنی بر SDI و سامانه خدمات الکترونیک شهرسازی از جمله خدمات قابل ارائه شهرداری یزد در این نمایشگاه است.

این نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش و به همت پارک علم و فناوری یزد بر پا شده است و تا بیست و یکم آذرماه ادامه دارد و هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای عموم بازدیدکنندگان دایر است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.