ساخت پروژه مسکونی 837 واحد مسکونی شهرداری یزد به زودی آغاز می شود

ساخت پروژه مسکونی 837 واحد مسکونی شهرداری یزد به زودی آغاز می شود

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد از اجرای پروژه مسکونی 837 واحدی با مشارکت شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران به ارزش هزار و 300 میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد - محمد شیبانی با اشاره به اینکه ارزش این پروژه بالغ بر هزار و 300 میلیارد تومان برآورد می شود، اظهارکرد: سهم شهرداری در این پروژه، تأمین زمین و پروانه هست و کلیه‌ هزینه‌های ساخت بر عهده‌ سرمایه‌گذار است.

وی با بیان اینکه این پروژه با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران (سهامی‌عام) ساخته می‌شود، اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد سهام این شرکت متعلق به بانک مسکن است و مابقی سهام در بورس عرضه شده است.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد در تشریح این پروژه افزود: این پروژه در زمینی به مساحت چهار هکتار ساخته می‌شود و دارای بیش از ۶۰۰۰ متر مربع انواع سرانه‌های مورد نیاز است.

وی با بیان اینکه کلیه مصوبات قانونی اعم از مصوبه‌ی کمیسیون ماده ۵ و مصوبه‌ شورای اسلامی شهر یزد در خصوص این پروژه اخذ شده است، تأکید کرد: طراحی، مطالعات و طی مراحل قانونی این پروژه بیش از یک سال به طول انجامیده است و پس از صدور پروانه‌، طی ۴۸ ماه ساخته خواهد شد.

شیبانی با بیان اینکه در طراحی این پروژه به اصول معماری ایرانی-اسلامی توجه ویژه ای شده است، خاطرنشان کرد: هدف از تعریف این پروژه تأمین مسکن برای اقشار متوسط جامعه و فراهم آوردن منابع مالی پایدار برای شهرداری است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.