رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد رویکرد چتر زندگی را پرداختن به آسیب های اجتماعی عنوان کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد رویکرد چتر زندگی را پرداختن به آسیب های اجتماعی عنوان کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: جشنواره چتر زندگی با رویکرد معضلات اجتماعی و پیرامون اعتیاد، حاشیه‌نشینی، طلاق و دیگر آسیب‌های اجتماعی که در جامعه وجود دارد، برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - عباس ‌ملازینلی رویکرد چتر زندگی را پرداختن به آسیب های اجتماعی عنوان کرد و گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برنامه‌های خود را بر اساس برنامه‌های اجتماعی، نارسایی‌ها و آسیب‌های اجتماعی تنظیم کرده و تمام فعالیت‌ها از جمله فعالیت‌های هنری را در این راستا اجرا می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه شهرداری‌ها در شهرها و کشورهای پیشرفته به عنوان محور فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شناخته می‌شوند، اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۵ با ابلاغ سازمان همیاری شهرداری‌ها، شهرداری یزد رویکرد بسیار جدی‌تری در مسائل اجتماعی داشته است.

وی افزود: جشنواره چتر زندگی با رویکرد معضلات اجتماعی برگزار شده و پیرامون اعتیاد، حاشیه‌نشینی، طلاق و دیگر آسیب‌های اجتماعی که در جامعه وجود دارد آثار دریافت شده است.

ملازینلی با بیان اینکه هنرهای نمایشی تاثیری سریع و عمیق در فرهنگ سازی جمعه دارند، گفت: رویکرد چتر زندگی پرداختن به آسیب های اجتماعی است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با تاکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های هنری تاثیر بسیار زیادی در جامعه دارد، گفت: هنرمندان خوب سراسر کشور در حوزه تئاتر خیابانی، از این جشنواره استقبال کرده و در آن حضور پیدا کردند.

وی خاطر نشان ساخت: یزد به برکت این جشنواره به عنوان یکی از قطب‌های پایدار تئاتر خیابانی کشور تلقی می‌شود.

سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی با محوریت خانواده و با اهداف تکریم و پاسداشت کانون خانه و خانواده، افزایش آگاهی و دانش مردم در زمینه‌های مختلف و تزریق نشاط و پویایی به شهروندان با بهره گیری از هنر ششم در روزهای بیست و هشتم تا سی ام آبان ماه در یزد برگزار شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.