پیام تشکر مهندس سیدمحمدمیرجلیلی

دوستان و همکاران گرامی، برادران عزیزم در سازمان آتشنشانی
با عرض سلام و ارادت،
پس از ۷ سال حضور در کنار شما بزرگواران و در سازمانی که با توجه به نوع ماموریتها، دارای پرسنلی فداکار، انسان دوست، مهربان و وفادار است «و همین مهربانیها و بزرگ منشیها بود که تحمل سختیها و حساسیتهای مربوطه را در این ایام برایم ممکن می نمود،» تقدیر بر این بود که دیگر در کسب اجر نجات جان و مال انسانها همراه شما نباشم.
لذا بر خود لازم می دانم، مراتب سپاس و تشکر قلبی خود را از همه شما عزیزان به سبب عملکرد فوق العاده در طول این سالها که بارها توسط اقشار مختلف مردم، مسوولین اعم از شهرداران محترم فعلی و سابق، روسای محترم  شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان یزد، رییس محترم شورای اسلامی شهرستان یزد، فرمانداران محترم سابق شهرستان  یزد، مدیریت محترم  بحران استان، معاونت محترم  هماهنگی امور عمرانی استانداری، استاندار محترم  استان یزد، معاونین محترم سابق و فعلی هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور و تنی چند از مسوولین شهرستانی و استانی دیگر، مورد تقدیر و سپاس قرار گرفت، اعلام نموده و فاش گویم از اینکه  توفیق شراکت در ثواب بهترین اعمال «یعنی خدمت در مسیر نجات جان و مال انسانها» را از دست داده ام احساس خوشایندی ندارم، ولی خوشحالم که با وجود شما و آمادگی همیشگی‌تان ، هموطنانم همیشه احساس آرامش خواهند کرد.
می‌دانم که با این جملات کوتاه حق مطلب در مورد شما عزیزان ادا نمی‌شود، اما مهربانی و همراهی شما در طول این سالها، در یاد اینجانب ماندگار خواهد بود.
در پایان از همه شما عزیزان به جهت تمام قصوری که از طرف اینجانب به دلیل عدم توانایی و یا جهل اینجانب  صورت پذیرفته و احیانا باعث ایجاد کدورت، رنجش و ناراحتی شما گردیده پوزش طلبیده و حلالیت می‌جویم. امیدوارم همیشه و در کلیه مراحل زندگی و بویژه در فعالیت مقدسی که در کسوت آتشنشان دارید موفق و مؤید باشید.

ارادتمند همیشگی شما سیدمحمد میرجلیلی