واژگونی خودرو سواری متاسفانه 2 کشته در پی داشت

واژگونی خودروي سواری پژو 405 در جاده کنارگذر تفت به یزد محدوده ی روستای چم 3 نفر مصدوم و متاسفانه 2 نفر فوتی در پی داشت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد، به سرعت آتش نشانان ایستگاه شماره 4 و 2 را  با 2 دستگاه خودروی عملیاتی ساعت 20:48 پنجشنبه 25 آبان ماه به محل مورد نظر اعزام کرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان كه از ابتدا در محل حضور داشت گفت : یک دستگاه خودروي سواری پژو 405 با 5 نفر سرنشین به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و در چند صد متری جاده واژگون می شود، و این حادثه رقم می خورد.

رحیمی با بیان اینکه ، متاسفانه در این حادثه راننده و خانم 19 ساله ای به نام ریحانه- ر در دم  فوت شده بودند و سایر سرنشینان 2 مرد و یک زن 30 ساله به نام نجمه – ر که از یک خانواده بودند مصدوم می شوند که شدت جراحات 2 مرد خیلی زیاد بود، جهت درمان تحویل عوامل اورژانس شدند.

وی افزود : در اين حادثه با توجه به نشت بنزين در قسمت موتور خودرو و وجود بخارات بنزين ، هر لحظه احتمال انفجار وجود داشت که نیروهای عملیاتی بلافاصله با قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشدار دهنده در مسیر جاده ، محل حادثه را ایمن سازی کرده و پس از تحويل محل به عوامل ذيصلاح به مأموریت خود خاتمه و به ايستگاه هاي خود مراجعت كردند.