خودروی تریلی حامل سوخت در رباط پشت بادام آتش گرفت

آتش نشانان آتش سوزی یک دستگاه خودروی تریلی حامل سوخت که در رباط پشت بادام دچار آتش سوزی شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، با تماس رانندگان عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد با توجه به خارج از محدوده بودن محل حادثه ضمن هماهنگی با آتشپاد دوم سیدعباس میرشمسی رئیس سازمان، آتش نشانان ایستگاه شماره 3 رأس ساعت 22:10 دیشب 2 بهمن ماه به محل مذکور روانه می کند.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات آتش نشانی یزد در مورد این حادثه گفت : نیروهای عملیاتی با توجه به بعد مسافت در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند یک دستگاه خودروی تریلی حامل سوخت گازوئیل به علت نامشخصی به حالت قیچی می ایستد که در این هنگام یکدستگاه کامیون بنز می رسد و با آن برخورد می کند و این حادثه رقم
می خورد و درپی آن خیلی سریع آتش تمام قسمتهای تریلی را فرا می گیرد بطوریکه دود بسیار زیادی محیط اطراف آن محل را احاطه کرده بود.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی ضمن ایمن سازی محل حادثه بی درنگ عمليات اطفاي حريق را با استفاده از چند رشته لوله آبدهی آغاز و موفق شدند در كمترين زمان ممكن با همکاری آتش نشانی اردکان و طبس شعله هاي سركش آتش را مهار نمایند.

رحیمی با بیان اینکه مصدومان توسط اهالی محل به اورژانس تحویل شده بود، افزود : آتش نشانان پس از انجام عمليات خنك كردن و تحويل خودرو به عوامل پلیس 110، به ايستگاه خود مراجعت نمودند