حریق مجتمع مسکونی به خوبی مهار شد

ساعت 11:41 امروز پنجشنبه 20 تیر ماه

نیروهای آتش نشانی با حضور در محل آتش سوزی مجتمع مسکونی باران،از گسترش و سرایت حریق به دیگر واحدها جلوگیری نمودند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، طی تماس ساکنان مجتمع مسکونی باران با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 2،9 و 7 با 2 دستگاه خودروی عملیاتی و خودروی نردبان هیدرولیکی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد ، به سمت مجتمع مسکونی باران واقعدر پشت صدا و سیما حرکت کردند.

به گفته محمدرضا رحیمی معاون عملیات آتش نشانی که به اتفاق سعید ایران نژاد در محل حادثه حضور و ناظر بر عملکرد نیروها بود گفت : در طبقه 2  یک مجتمع مسکونی 7 طبقه به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش در حال سرایت به طبقات بالایی ساختمان بود.

وی در ادامه گفت: دود ناشی از آتش سوزی به راهروها و طبقات بالایی مجتمع مسکونی نفوذ کرده بود که نیروهای آتش نشانی بی درنگ جریان برق و گاز مجتمع مسکونی را قطع کرده و به وسیله تجهیزات انفرادی و لوله های آبرسانی عملیات مهار شعله های سرکش آتش را آغاز کردند.

رحیمی خاطرنشان کرد:خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از اهالی مجتمع مسکونی آسیبی نرسید و نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند و از سرایت شعله های آتش به طبقات بالایی جلوگیری به عمل آوردند.

گفتنی است؛ کارشناسان علت یابی سازمان آتش نشانی یزد در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند.