تصادف دو دستگاه خودرو 3 مصدوم در پي داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي L90 با 2 نفر سرنشين و يكدستگاه ایسوزو با 1 نفر سرنشين منجر به مصدوميت 3 نفر  مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر برخورد دو دستگاه خودرو، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره 4 و 8 را ساعت 6:56 ديروز 20 تیر ماه به جاده فولاد آلیاژی رهسپار کرد.

محمدحسین انتظامی جانشین معاون عملیات سازمان که خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودروي L90 با 2 نفر سرنشين به علت عدم توانايي در كنترل خودرو در خط سبقت با يك دستگاه ایسوزو با 1 نفر سرنشين كه در مسير خود در لاين كناري در حال حركت بوده به صورت رخ به رخ برخورد مي كند در نتیجه خودروی ایسوزو بعد از انحراف و سقوط در زیر گذر سیلاب واژگون مي شود .

وي با اشاره به اينكه بر اثر اين تصادف 2 نفر سرنشين L90 مصدوم مي شوند و خودرو ایسوزو واژگون و تنها سرنشين آن (راننده) نیز مجروح مي شود،افزود: اولين گروه از آتش نشانان كمتر از 5 دقيقه به محل حادثه رسيدند و همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی ، عمليات انتقال مصدومین از كابين خودروها را انجام و بعد از تحويل آنها به عوامل اورژانس حاضر در محل و تحويل محل به نيروي انتظامي به ايستگاه هاي خود مراجعت نمودند.