برخورد شدید سواری با مینی بوس 1 مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي پژو 405 با یکدستگاه مینی بوس ،منجر به محبوس و مصدوميت 1 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 3 و 8 رأس ساعت 6:10 صبح دیروز 12 فروردین ماه به بلوار جمهوری چهار راه محمود آباد اعزام كرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان که خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با صحنه ای مواجه شدند که یکدستگاه خودرو پژو 405 با 1 نفر سرنشین (راننده) با شدت به عقب یک دستگاه خودروی مینی بوس برخورد و می ایستد و این حادثه رقم می خورد.

وی با بیان اینکه در این حادثه تنها سرنشین پژو به نام ابراهیم.س مصدوم و داخل کابین خودرو محبوس می شود افزود: نیروهای آتش نشانی  همزمان با اجرای عملیات  ایمن سازی ،عملیات رها سازی راننده پژو را آغاز و در کمترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزات امداد جاده ای  وی را به بیرون منتقل و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل داده،سپس محل را تحویل عوامل پلیس 110 داده و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.