برخورد شدید خودروی 405 به ستون زیرگذر حکیمیان 3 مصدوم در پی داشت

ساعت 23:30 دیشب 14 اردیبهشت ماه .

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی 405 به ستون زیرگذر حکیمیان ،منجر به مصدوميت و محبوس شدن 3 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 8 و 3 را با 2 دستگاه خودروی عملیاتی به مسیر زیرگذر سه راه حکیمیان اعزام كرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان که در محل حضور داشت در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه پژو 405 به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به یکی از ستون های زیرگذر برحورد می کند و می ایستد، و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 3 نفر سرنشین خودرو به نام های الیاس و ابراهیم – خ و حمیدرضا – ر ، مصدوم و داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

رحیمی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام
می شود، افزود: به خاطر ریخته شدن مقدار زیادی روغن در سطح آسفالت و خطر آفرین بودن محل لذا نیروهای عملیاتی پس از تامین ایمنی محل ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.