برخورد شدید خودروی 207 با خودروی پراید و تیر چراغ برق

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی 207 با یک دستگاه پراید و متعاقب آن با تیر روشنایی وسط بلوار ،منجر به مصدوميت و محبوس شدن 1 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 9 را با یکدستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 15:42 دیروز 20 شهریور ماه به مسیر ابتدای بلوار امیرکبیر اعزام كرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه پژو 207 به علت عدم توانايي در كنترل خودرو با یکدستگاه پراید برخورد می کند و از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به تیر روشنایی وسط بلوار برحورد می کند و آن تیر بتونی روی سقف خودرو سقوط می کند، و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه تنها سرنشین پژو 207 (راننده) به نام خانم – الف ، مصدوم و داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

رحیمی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام
می شود، افزود: نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه خود مراجعت نمودند.