تصادف خودروی سواری با کامیون بنز منجر به واژگونی و مصدومیت 3 نفر شد

تصادف یکدستگاه پژو 405 با بنز 1921 و متعاقب آن واژگونی سواری 405 در جاده کنارگذر روبروی دانشگاه پیام نور مصدومیت 3 نفر رادر پی داشت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد ، به سرعت آتش نشانان ایستگاه شماره 4 را با یکدستگاه خودروی عملیاتی ساعت 21:43 دیشب 5 فروردین ماه به محل مورد نظر اعزام می نماید.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه خودروي سواری پژو 405 با 3 نفر سرنشین به علت نامعلومی با یکدستگاه بنز 1921 تصادف و از مسیر اصلی خود منحرف و واژگون مي شود.

رحیمی افزود : خوشبختانه در این حادثه با توجه به هوشیاری شهروندان مصدومین را جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل اورژانس نموده سپس چون نشت بنزين در قسمت موتور خودرو و وجود بخارات بنزين ، هر لحظه احتمال انفجار وجود داشت، لذا با مرکز 125 تماس گرفته و درخواست کمک می شود که نیروهای عملیاتی کمتر از 3 دقیقه خود را به محل حادثه رسانده و با قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشدار دهنده در مسیر جاده ، محل حادثه را ایمن سازی کرده و پس از تحويل محل به عوامل ذيصلاح به مأموریت خود خاتمه و به ايستگاه خود مراجعت كردند.