آتش سوزی در آشپزخانه ساختمان مسکونی

مدیر عملیات شیفت سه آتش نشانی اعلام کرد: آتش سوزی در آشپزخانه ساختمان مسکونی در کسنویه ، با حضور به موقع آتش نشانان مهار و اطفاء گردید.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، ساعت ۹:۰۵امروز روز صبح مورخ ۲۴ مرداد ماه  طی تماس ساکنین ساختمان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی در آشپزخانه یک ساختمان مسکونی ، بلافاصله آتش نشانان از ایستگاه ۵ و ۱۴به  محل حادثه واقع در خیابان انقلاب ابتدای خیابان کسنویه اعزام شدند. مدیر عملیات شیفت سه اتش نشانی‌ که در محل حضور داشت در مورد جزئیات این حادثه گفت :نیروهای عملیاتی به محض رسیدن به سرعت وارد عمل شده و به دلیل نبودن مالک در محل سریعا در را بازکرده و در کوتاهترین زمان ممکن کانون حریق  (آشپزخانه) را شناسایی و حریق را مهارواز سرایت آتش به نقاط دیگر منزل ممانعت به عمل آوردند.

وی در ادامه افزود: آتش نشانان همزمان با انجام لکه گیری اقدام به انجام عملیات تهویه نمودند.

وی در پایان گفت :خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و منزل دچاردودزدگی کامل شده است .وی از شهروندان خواست برای محکم کردن شیلنگ‌های گاز  از بست‌های فلزی مناسب استفاده کنند و  شیلنگهای لاستیکی را هر چند وقت یکبار بازرسی کرده و در صورت مشاهده عیب و نقص و فرسودگی بلافاصله آن را تعویض کنند.