نجات معجزه آسای دختر جوان از چاه 20 متری

 
معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد از سقوط یک دختر جوان به چاهی با عمق تقریبا ۲۰متر خبر داد و گفت: این خانم به لطف خدا و با تلاش آتش‌نشانان چاه خارج شد.سعید ایران نژاد درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت : ساعت 10:30 امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه در خیابان سلمان کوچه گازرگاه به سامانه 125 آتش‌نشانی یزد اعلام شد که به سرعت تیم ویژه امداد ونجات  ایستگاه ۵  به محل حادثه اعزام شدند.
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی یزد با اشاره به حضور چهار دقیقه‌ای آتش‌نشانان در محل حادثه، افزود: محل حادثه یک ساختمان در بافت قدیم بودکه در قسمت حیاط آن یک چاه به عمق تقریبا ۲۰متر حفر شده بوده است که یک خانم جوان حدوداً ۲۱ ساله که 
در محل حادثه فعالیت می‌کرد، حین عبور از حیاط به دلیل نامعلومی به عمق چاه سقوط کرده و در انتهای آن گرفتار شده بود.
 
ایران نژاد عنوان کرد: آتش‌نشانان به سرعت با حضور در محل حادثه عملیات خود را آغاز کرده و اقدام به ایمن سازی دهانه چاه کردند . 
 
 آتش‌نشانان سپس با تجهیزات وارد چاه شده و این خانم جوان را درحالیکه از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شده بود را پس از تثبیت از چاه خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.
 
ایران نژاد با اشاره به اتمام این عملیات در ساعت 12:30 متذکر شد: در پروژه‌های ساختمانی باید در صورت وجود چاه، دهانه آن پوشیده شده باشد و افرادی که در محل حادثه فعالیت دارند، حتماً از وجود چاه باخبر باشند.
🗓99/09/22