حضور خادمین بارگاه منور رضوی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد

حضور خادمین بارگاه منور رضوی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد

 همزمان با دهه ی کرامت و فرا رسیدن تولد امام رضا (ع)، خدام حرم مطهر امام رضا علیه السلام حامل پرچم متبرک ‌آستان قدس در سازمان آتش نشان حضور یافتند. با حضور خدام حرم مطهر امام رضا(ع) در سازمان آتش نشانی یزد ، دل‌ها را به سوی امام هشتم روانه و قطرات اشک را بر چشمان پرسنل جاری ساخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی یزد، همزمان با دهه ی کرامت و در آستانه ی میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، خادمین حامل پرچم سبز حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) در ادامه سفر خود به شهر یزد ،  با حضور در سازمان آتش نشانی یزد با رئیس و کارکنان این سازمان دیدار کردند.
با ورود خدام حرم مطهر رضوی ، فضای سازمان آتش نشانی سراسر آکنده از ذکر و یاد حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) شد . قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) و مدیحه سرایی توسط خدام آستان قدس رضوی چشم ها را بارانی و دل های کارکنان و همراهان را روانه مشهد الرضا نمود و شوق حضور این بزرگواران، پرسنل آتش نشانی را نیز که شاهد این حضور سبز خادمین بودند بسیار تحت تاثیر قرار داد.

در این مراسم سید محمد میرجلیلی رئیس سازمان آتش نشانی طی سخنانی ضن تشکر و قدردانی از حضور خادمین امام رضا در سازمان آتش نشانی یزد گفت: آتش نشانان این مردان بی ادعا، صمیمانه و بدون هیچ چشم‌داشتی در طول شبانه‌روز خدمات خود را به درستی انجام می‌دهندو توجه ویژه و حمایت های معنوی جامعه باعث ایجاد انگیزه وانرژی فوق العاده به آنها می شود .
همچنین خدام حرم مطهر امام رضا علیه السلام پس برگزاری قرائت صلوات خاصه در پایان این مراسم عرفانی یادبودهای متبرک رضوی را به کارکنان این سازمان تقدیم کردند.
🗓1400/03/30