تصادف زنجیره ای 4 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر

ساعت 11:24 پنجشنبه 6 تیر ماه

در یک حادثه رانندگی در جاده کنارگذر 4 دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند.

به گزارش ستاد خبری 125، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 10،4 و 8 را با 4 دستگاه خودروی عملیاتی به جاده کنارگذر روبروی پایانه باربری اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان که از ابتدا در محل حضور داشت گفت: یک دستگاه تریلی ماک به علت نقص فنی کنار جاده پارک بوده که یکدستگاه خودروی پژو 206 به عقب آن تریلی برخورد می کند، متعاقب آن یکدستگاه سمند و بعد پژو پارس و نیز یکدستگاه سمند به یکدیگر برخورد کرده و جاده را مسدود می کنند. و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : نیروهای عملیاتی با تلاش مضاعف با استفاده از تجهیزات امداد جاده ای توانستند راننده پژو 206 به نام فرهاد که به شدت مجروح و محبوس بود را به بیرون از کابین خودرو منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمایند و خودرو ها را از هم جدا و به حاشیه امن جاده انتقال دادند و پس از اطمینان از نبود نشتی ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

لازم به ذکر است که سایر مصدومین توسط اورژانس به مراکز درمانی اعزام شده بودند.