یک کارگاه پلاستیک زنی طعمه حریق شد

یک کارگاه پلاستیک زنی طعمه حریق شد

حریق در یک کارگا پلاستیک زنی با تلاش آتش نشانان در کمترین زمان ممکن مهار و از گسترش حریق به دیگر قسمتهاي شرکت جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري يزد : روح الله
فرخ زادیان مدیر عملیات منطقه که خود را به آتش نشانان رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود ،گفت : رخداد این حادثه در ساعت  17:45دیروز دوشنبه  11 تیر ماه از طريق شهروندی به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی مي شود ، ستاد فرماندهي بلافاصله 3 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 9و 7 به بلوار مدرس خیابان حضرت ابوالفضل (ع) کوچه عمار اعزام مي نمايد.

فرخ زادیان افزود: نیروهای عملیاتی کمتر از 2 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که آتش به علت وجود مواد سریع الاشتعال در حال سرایت به دیگر قسمتهای کارگاه بود که بیدرنگ همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ، عملیات اطفای حریق را با  استفاده از چند رشته لوله آبدهی پرفشار آغاز کردند.

وی با بیان اینکه کانون حریق دستگاه چاپ زنی بر روی پلاستیک بوده و تنها به مقداری لوازم و و یکی از دستگاه ها خسارت وارد شده، افزود: آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس و با تلاش مضاعف توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار نمایند و پس از اجرای عملیات جداسازی و خنک کردن محل را تحویل مالک داده و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

شایان ذکر است: علت این حریق از سوی کارشناسان سازمان در دست بررسی است .