یک کارگاه پلاستیک زنی طعمه حریق شد

یک کارگاه پلاستیک زنی طعمه حریق شد


یک کارگاه پلاستیک زنی طعمه حریق شد

حریق در یک کارگا پلاستیک زنی با تلاش آتش نشانان در کمترین زمان ممکن مهار و از گسترش حریق به دیگر قسمتهاي شرکت جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري يزد : روح الله
فرخ زادیان مدیر عملیات منطقه که خود را به آتش نشانان رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود ،گفت : رخداد این حادثه در ساعت  17:45دیروز دوشنبه  11 تیر ماه از طريق شهروندی به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی مي شود ، ستاد فرماندهي بلافاصله 3 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 9و 7 به بلوار مدرس خیابان حضرت ابوالفضل (ع) کوچه عمار اعزام مي نمايد.

فرخ زادیان افزود: نیروهای عملیاتی کمتر از 2 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که آتش به علت وجود مواد سریع الاشتعال در حال سرایت به دیگر قسمتهای کارگاه بود که بیدرنگ همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ، عملیات اطفای حریق را با  استفاده از چند رشته لوله آبدهی پرفشار آغاز کردند.

وی با بیان اینکه کانون حریق دستگاه چاپ زنی بر روی پلاستیک بوده و تنها به مقداری لوازم و و یکی از دستگاه ها خسارت وارد شده، افزود: آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس و با تلاش مضاعف توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار نمایند و پس از اجرای عملیات جداسازی و خنک کردن محل را تحویل مالک داده و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

شایان ذکر است: علت این حریق از سوی کارشناسان سازمان در دست بررسی است .