یک مرکز خرید در خیابان فروغ دچار آتش سوزی شد.

یک مرکز خرید در خیابان فروغ دچار آتش سوزی شد.


یک مرکز خرید در خیابان فروغ دچار آتش سوزی شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ،با تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتش سوزی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه های شماره 9 و 7 با 3 دستگاه خودروی اطفای حریق ساعت 5:21 صبح پنجشنبه یازدهم خرداد ماه خود را به قاسم آباد خیابان فروغ رساندند.

 
 

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان که خود در محل حادثه حضور داشت گفت: محل حادثه یک ساختمانی بود که به عنوان مرکز خرید استفاده می شد، به علت اتصالی برق دچار آتش سوزی می شود.

وی با اشاره به اینکه اولین گروه از آتش نشانان بعد از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که دود غلیظی فضا را آلوده كرده بود، افزود : آتش در حال سرایت به دیگر قسمتهای این فروشگاه بود که آتش نشانان به سرعت پس از قطع جریان برق و گاز، عملیات اطفای حریق را با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبدهی آغاز کردند و توانستند با تلاش مضاعف در کمترین زمان ممکن این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کنند.

رحیمی خاطرنشان کرد: در این حادثه به هیچکس آسیب نرسید و آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مالک ، مأموریت خود را به پایان رساندند.

آدرس کوتاه :