چرخ گوشت باز هم حادثه ساز شد این بار کودک 3 ساله!

چرخ گوشت باز هم حادثه ساز شد این بار کودک 3 ساله!


چرخ گوشت باز هم حادثه ساز شد این بار کودک 3 ساله!

بی توجهی والدین به اصول ایمنی باعث قطع و آسیب دیدگی انگشتان محمد یاسین كوچولو  شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، این پسر بچه در اثر یک لحظه غفلت والدین خود ، دستش را به داخل چرخ گوشت فرو برد و دچار این حادثه شد.

ساعت 14:25 دیروز 6 آبان ماه در پی تماس مسئولان اورژانس بیمارستان شهید رهنمون با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه دلخراش، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد  بی درنگ نجاتگران ایستگاه شماره 1 را به آن بیمارستان اعزام کرد.

حسین انتظامی جانشین معاون عملیات آتش نشانی یزد در این باره گفت: این کودک که به شدت از ناحیه دست دچار خون ریزی شده بود بلافاصله توسط والدین از شهر بافق به اورژانس انتقال داده بودند.

وی افزود: نجاتگران آتش نشانی پس از انتقال کودک به اتاق عمل، تحت نظارت کادر پزشکی بیمارستان، با استفاده از تجهیزات ویژه نجات بدنه چرخ گوشت خانگی را برش داده و دست این کودک را از میان چرخ دنده های این وسیله خارج کردند.

وی تصریح کرد: این پسر بچه که تا مچ دست چپ دچار آسیب جدی شده بود جهت انجام اقدامات درمانی تحویل پزشکان متخصص بیمارستان شد.

انتظامی بی احتیاطی والدین را علت بروز این حادثه دانست و گفت: با عملیات خوب نجاتگران در بهترین حالت ممکن دست محمد یاسین از داخل چرخ گوشت خارج شد، ولی متاسفانه طبق آخرين اطلاعات بيمارستان تمام انگشتان دستش در این حادثه از بین رفت.