چرخ گوشت باز هم حادثه ساز شد این بار کودک 18 ماهه!

چرخ گوشت باز هم حادثه ساز شد این بار کودک 18 ماهه!


چرخ گوشت باز هم حادثه ساز شد این بار کودک 18 ماهه!

بی توجهی والدین به اصول ایمنی باعث قطع و آسیب دیدگی انگشتان سيد محمد كوچولو  شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، این پسر بچه در اثر یک لحظه غفلت والدین خود ، دستش را به داخل چرخ گوشت فرو برد و دچار این حادثه شد.

ساعت 13:27روز پنج شنبه 12 آذر ماه در پی تماس مسئولان بیمارستان مرتاض با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه دلخراش، ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد  بی درنگ نجاتگران ایستگاه شماره 9 را به بیمارستان اعزام کرد.

محمد میدانی معاون عملیات آتش نشانی یزد در این باره گفت: این کودک که به شدت از ناحیه دست دچار خون ریزی شده بود بلافاصله توسط همسايه ها به بیمارستان مرتاض انتقال یافت .

وی افزود: نجاتگران آتش نشانی پس از انتقال کودک به اتاق عمل، تحت نظارت کادر پزشکی بیمارستان، با استفاده از تجهیزات ویژه نجات بدنه چرخ گوشت خانگی را برش داده و دست این کودک را از میان چرخ دنده های این وسیله خارج کردند.

وی تصریح کرد: این پسر بچه که تا مچ دست راست دچار آسیب جدی شده بود جهت انجام اقدامات درمانی تحویل پزشکان متخصص بیمارستان شد.

میدانی بی احتیاطی والدین را علت بروز این حادثه دانست و گفت: با عملیات خوب نجاتگران در بهترین حالت ممکن دست سيد محمد از داخل چرخ گوشت خارج شد ولی متاسفانه طبق آخرين اطلاعات بيمارستان تمام انگشتان دستش در این حادثه از بین رفت .

آدرس کوتاه :