پدیدار شدن حفره 30 متری در کف پياده رو

پدیدار شدن حفره 30 متری در کف پياده رو


پدیدار شدن حفره 30 متری در کف پياده رو

فروکش کردن کف پياده رو در ميدان ايوذر روبروي بانك ملي ، موجب پدیدار شدن حفره ای به عمق 30 متر و نیز احتمال سقوط عابرين را در محل فروکش زمین در پي داشت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، این حادثه توسط شهروندان به سامانه 125 اطلاع داده شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره 2 و متعاقب آن امدادگران ايستگاه شماره 5 ساعت 15:37 دقیقه ديروز 7 ديماه به محل مورد نظر  رهسپار شدند.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان كه در محل حادثه حضور داشت تصریح کرد: با توجه نشت لوله آب بر روي يك چاه قديمي حفره اي به عمق 30 متر و قطر 5 متر مربع پدیدار شده و به گفته اهالي محل حادثه احتمال می رود افرادي سقوط كرده باشند و این موضوع باعث ايجاد حساسيت بالاي عمليات گرديد.

رحيمي اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از ایمن سازی محل حادثه، با يك كارگاه امداد نجات و بکارگیری تجهیزات ویژه نجات و جرثقیل دستی، عمليات جستجو در عمق حفره را آغاز نمودند.

این معاون عمليات با اعلام آن که خوشبختانه نيرو هاي امدادي پس از جستجو  موردي از سقوط اشخاص عبوري را مشاهده نكرده اند ، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تحویل محل به عوامل انتظامي به منظور پیشگیری از حوادث دیگر، تذکرات ایمنی لازم را به واحد هاي تجاري ارائه کردند.