پایان مانور کویرنوردی آتش نشانان سراسر كشور در یزد

پایان مانور کویرنوردی آتش نشانان سراسر كشور در یزد


پایان مانور کویرنوردی آتش نشانان سراسر كشور در یزد

آیین اختتامیه اولين مانور کویر نوردی آتش نشانان سراسر کشور روز دوشنبه 17 اسفند با حضور 74 نفر از شركت كنندگان در یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد،  سيدعباس ميرشمسي مدیرعامل سازمان در این مراسم ابراز امیدواری کرد این آخرین سفر آتش نشانان کشور به استان یزد نباشد.

وی ادامه داد: سازمان آتش نشاني یزد نهایت تلاش خود را کرد تا این مانور در نهایت رفاه و امنیت برای شرکت کنندگان برگزار شود.

ميرشمسي از نمايندة سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشور ، آقاي مهندس نورالهي که در اجرای این مانور و اعضاي كارگروه فنی تربيت بدني و آمادگي جسماني آتش نشانان سراسر كشور و نيز مديريت سنگ آهن بافق و کمپ گردشگری شهید بزرگری بافق قدردانی کرد.

مديرعامل سازمان اظهار داشت : در کنار برنامه مفصل کویر نوردی که شامل رمل گردي و کویر نوردی بود برنامه های متنوعی از جمله بازدید از معدن سنگ آهن بافق، دوره آموزشی عملي حفظ و بقا در طبیعت ، آموزش تئوري و عملی رصد ستاره ها و برنامه هاي تفریحی شنا و بازديد از جاذبه هاي تاريخي يزد و ... را برای پر بار تر شدن برنامه منظور کردیم.

 

سپس آقاي مهندس نورالهي مسئول هماهنگي آتش نشانان كل كشور خاطر نشان كرد نگاه کلان كارگروه مهندسي تربيت بدني و آمادگي جسماني به سمت تقویت فعالیتهای ورزشی براي آمادگي جسماني بيشتر آتش نشانان است و از آتش نشانان كه آموزش ، آمادگی و نجات را سر لوحه کارشان قرار داده تا به نیازمندان امداد رسانند تقدیر کرد و قول مساعد داد كه برنامه های ورزشی خوبي برای آتش نشاني هاي سراسر كشور ارانه نمايد.

شايان ذكر است كه در اين مراسم به مديرعامل سازمان مهندس ميرشمسي «درجه آتش پاد دومي» كه طي مراحل قانوني اخذ شده بود

اهداء گرديد .

 

اين همايش با ذكر صلوات بر محمدآل محمد به پايان رسيد .

آدرس کوتاه :