واژگونی خودرو سواری 3 مصدوم و 1 کشته در پی داشت

واژگونی خودرو سواری 3 مصدوم و 1 کشته در پی داشت


واژگونی خودرو سواری 3 مصدوم و 1 کشته در پی داشت

واژگونی خودروي سواری پژو پارس در جاده کنارگذر روبری پادگان شهید صدوقی به سمت مهریز 3 نفر مصدوم و متاسفانه 1 نفر فوتی در پی داشت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد، به سرعت آتش نشانان ایستگاه شماره 2 ،9 و 8 را  با 3 دستگاه خودروی عملیاتی ساعت 17:56 دیروز 3 شهریور ماه به محل مورد نظر اعزام کرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه خودروي سواری پژو پارس با 4 نفر سرنشین از یک خانواده شامل : منصور - ر پدر خانواده (راننده) و 1 نفر فرزند وی به نام ذبیح ا... – ر و نیز عروس و نوه ی خانواده به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و واژگون مي شود.

رحیمی با بیان اینکه ، متاسفانه در این حادثه فرزند خانواده 32 ساله فوت می شود و سایر سرنشینان جهت درمان تحویل عوامل اورژانس می گردند، افزود : در اين عمليات با توجه به نشت بنزين در قسمت موتور خودرو و وجود بخارات بنزين ، هر لحظه احتمال انفجار وجود داشت که نیروهای عملیاتی بلافاصله با قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشدار دهنده در مسیر جاده ، محل حادثه را ایمن سازی کرده و پس از تحويل محل به عوامل ذيصلاح به مأموریت خود خاتمه و به ايستگاه هاي خود مراجعت كردند .