واژگونی خودروی مینی بوس و مصدومیت 7 سرنشین

واژگونی خودروی مینی بوس و مصدومیت 7 سرنشین


واژگونی خودروی مینی بوس و مصدومیت 7 سرنشین

خودروی مینی بوس واژگون و سرنشینان آن مصدوم شدند .به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، معاون عملیات سازمان که در محل حضور داشت گفت : رخداد این حادثه از طریق شهروندان راس ساعت 16:47 روز شنبه مورخ بیست و نهم به سامانه 125 سازمان اطلاع رسانی می شود ، متعاقب آن ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله 3 دستگاه خودروی امداد و نجات جاده ای و اطفای حریق از ایستگاه های شماره 3 ، 4 و 8 را به جاده کنار گذر مقابل امامزاده سلطان اعزام می کند .

محمد میدانی گفت : خودروی مذکور در حال انجام سرویس ایاب و ذهاب 7 نفر از كاركنان یکی از شرکتها بوده که در محل مورد نظر به علت نا معلومی  واژگون و تمامي آنها مجروح می شوند .

علیمحمد میرجلیلی فرمانده ایستگاه شماره 3 در مورد این حادثه گفت: ما اولین گروه امدادگران بودیم که به محل حادثه رسیدیم ، همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی با نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق باطری ، عملیات امداد و نجات مصدومین را آغاز کردیم که گروه های دیگر می رسند .

معاون عمليات سازمان افزود : وقتي خودروهاي عملياتي به محل حادثه رسيدند بيدرنگ نيروهاي عملياتي را به دو گروه تقسيم كرديم و با كمك هم مجروحین را در كمترين زمان ممكن به بیرون منتقل و جهت مداوا تحویل پرسنل اورژانس نموديم .

آدرس کوتاه :