نهمين جلسه هم انديشي مدیر عامل با مسئولين ایستگاهها

نهمين جلسه هم انديشي مدیر عامل با مسئولين ایستگاهها


نهمين جلسه هم انديشي مدیر عامل با مسئولين ایستگاهها

جلسه هم انديشي با مسئولين ايستگاه ها با حضور 10  نفر از  رئیس ایستگاه ها ، معاونت عملیات ، معاونت آموزش و پيشگيري و معاون هماهنگي و بازرس سازمان رأس ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه  25 آذر ماه در دفتر مدیرعامل سازمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، ابتدا  آتشپاد دوم سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان راس ساعت 7 صبح به همراهي رئيس ايستگاه ها از محل حادثه سقوط كمپرس در باتلاق گل و لاي (حادثه مورخ02/09/95) اين محل خطر آفرين بازديد و از زواياي مختلف مورد بحث و برسي قرار دادند .

سپس با عزيمت در دفتر مديرعامل سازمان ،نهمين جلسه هم انديشي با رئيس ايستگاه ها در سال جاري برگزار شدكه در اين جلسه ميرشمسي ضمن تيريك ولادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) با بر شمردن اهداف و استراتژی های سازمان مبني بر اجراي منظم برنامه سين ، برگزاري مجدد دوره هاي آموزشي تخصصي براي پرسنل و استفاده به موقع از تجهیزات آتش نشانی و همچنين ساير مسائل داخلي با مسئولين ايستگاه ها به گفت و شنود و بحث و تبادل نظر پرداخت.

در ادامه اين جلسه كه هر ماه تشكيل مي شود ، مديرعامل سازمان درجه آتش پاد سومي به محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان كه طبق قوانين و مقررات سازمان شهرداري ها مشمول اين درجه شده بود اهدا نمود .