نشتی گاز انفجار مهیب و سوختگی شدید عامل فروش کپسول گاز مایع

نشتی گاز انفجار مهیب و سوختگی شدید عامل فروش کپسول گاز مایع


نشتی گاز انفجار مهیب و سوختگی شدید عامل فروش کپسول گاز مایع

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، طی تماس شهروندی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه  شماره 5 با یکدستگاه خودروی عملیاتی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد ، ساعت 8:02 دیروز 19 آبان ماه به سمت بلوار بهمن حرکت کردند.

 سعید ایران نژاد رئیس ایستگاه شماره 5 سازمان که خود در محل حادثه حضور داشت گفت : آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با صحنه ای مواجه شدند که یک عامل فروش کپسول 11 کیلویی گاز مایع به صورت غیرمجاز با استفاده از دستگاه های غیر استاندارد اقدام به شارژ منبع سوخت خودروها می نموده که به علت نشت و تجمع گاز در به یکدفعه انفجار صورت گرفته و دچار حریق می شود و این حادثه رقم می خورد.

وی افزود : آتش نشانان كمتر از 2 دقيقه به محل حادثه رسيدند و همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی ، عمليات اطفاي حريق را با استفاده از يك رشته لوله آبدهی آغاز و موفق شدند در كمترين زمان ممكن شعله هاي سركش آتش را مهار كنند.

ایران نژاد با اشاره به اینکه در این حادثه عامل فروش کپسول به شدت دچار سوختگی می شود که خیلی سریع جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد، افزود : آتش نشانان پس از انجام عمليات خنك كردن و تحويل محل به عوامل پلیس 110، به ايستگاه خود مراجعت نمودند