نشتی گاز انفجار خودروی سواری و سوختگی شدید راننده را در پی داشت

نشتی گاز انفجار خودروی سواری و سوختگی شدید راننده را در پی داشت


نشتی گاز انفجار خودروی سواری و سوختگی شدید راننده را در پی داشت

خودروی پراید بر اثر انفجار و آتش سوزی ناشی از نشت گاز بعد از برخورد به سنگ جدول حاشیه بلوار می ایستد و تنها سرنشین آن به سختی آسیب می بیند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، طی تماس شهروندی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه  شماره 3 با یکدستگاه خودروی عملیاتی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد ، ساعت 9:25 امروز صبح چهارشنبه 18 بهمن ماه به سمت بلوار فقیه خراسانی نرسیده به کاشی مسعود حرکت کردند.

 سیدمحمد میرجلیلی رئیس ایستگاه شماره 3 سازمان که خود در محل حادثه حضور داشت گفت :یک دستگاه پراید در بلوار فقیه در حین حرکت به علت نشت و تجمع گاز در اتاقک آن و استفاده از فندک به یکدفعه انفجار صورت گرفته و دچار حریق می شود که بر اثر آن خودرو به سنگ جدول حاشیه بلوار برخورد می کند و می ایستد و این حادثه رقم می خورد.

وی افزود : آتش نشانان كمتر از 4 دقيقه به محل حادثه رسيدند و همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی ، عمليات اطفاي حريق را با استفاده از يك رشته لوله آبدهی آغاز و موفق شدند در كمترين زمان ممكن شعله هاي سركش آتش مهار كنند.

میرجلیلی با اشاره به اینکه در این حادثه راننده خودرو به نام مهدی- ش 35 ساله به شدت دچار سوختگی می شود که خیلی سریع جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد، افزود : آتش نشانان پس از انجام عمليات خنك كردن و تحويل خودرو به عوامل پلیس 110، به ايستگاه خود مراجعت نمودند