مهار حریق گسترده در انبار علوفه

مهار حریق گسترده در انبار علوفه


مهار حریق گسترده در انبار علوفه

ساعت 18:28  بعد از ظهر روز جمعه 25 تير ماه طی تماس هاي مكرر با سامانه   125 سازمان آتش نشانی يزد از حریق گسترده در يك گاوداري واقع در بلوار استقلال ، انتهاي كوچه گلشن گزارش گردید.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، مورد حريق به سامانه 125 اطلاع رساني شد ، ستاد فرماندهي بلافاصله آتش نشانان ایستگاه هاي 3 ، 5 ، 7 و 8 را با 5 دستگاه خودروي سنگين اطفاي حريق به محل حادثه اعزام مي نمايد .

سعيد ايران نژاد معاون هماهنگي و بازرس سازمان كه خود را به محل حادثه رسانده بود گفت : زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند شعله های آتش و دود ايجاد شده از حريق انبار روباز مملو از علوفه و سوفال و خوراك كه در محوطه اين گاوداري دپو شده بود ،  نور خورشيد را تيره و تار كرده بود .

 وي با اشاره به اينكه  اين انبار وسيع متعلق به 2 گاوداري همجوار بوده ادامه داد آتش نشانان از چند جهت و با چند رشته لوله آبدهي پر فشار عملیات اطفای حریق را آغاز کردند و با آبگيري متوالي از شيرهاي هيدرانت و با اجراي عمليات جدا سازي و خنك كردن بعد از 8 ساعت تلاش بي وقفه و نفسگير توانستند حريق را مهار و به ايستگاه هاي خود مراجعت نمايند .