مهار به موقع آتش سوزی در مغازه تزئينات خودرو

مهار به موقع آتش سوزی در مغازه تزئينات خودرو


مهار به موقع آتش سوزی در مغازه تزئينات خودرو

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طبق اطلاع به مركز 125 ، رأس ساعت 8:33 ديروز صبح 25 اسفند ماه مبني بر آتش سوزي در يك باب مغازه ي تزئيناتي واقع در بلوار 52 متري امامشهر روبروي داروخانه دكتر مخيري، بلافاصله  نيروهاي عملياتي ايستگاه شماره 8 و متعاقب آن از ايستگاه هاي شماره 3 ،4 و 5 با چهار دستگاه خودروي عملياتي به محل مورد نظر حركت  مي كنند.

رضا زارع رئيس ايستگاه شماره 8 سازمان كه فرماندهي عمليات را بر عهده داشت گفت : آتش نشانان به محض رسيدن به محل با چنين صحنه اي مواجه شدند ، يك باب مغازه تزئيناتي با 2 دهنه مملو از تزئينات خودرو كه به صورت كند سوزي مورد حريق بود و هر لحظه احتمال سرايت به ديگر قسمتها و منزل متصل به آن مغازه وجود داشت.

وي افزود: آتش نشانان در يك عملياتي حساس خيلي سريع همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی ، عمليات اطفاي حريق را با استفاه از چند رشته لوله آبدهی آغاز مي كنند و با شناسایی کانون حریق در كمترين زمان ممكن مبادرت به اطفاي حريق نموده و از سرايت آتش به ديگر قسمتهاجلوگيري كردند.

زارع با اشاره به اينكه خوشبختانه اين آتش سوزي به جزء خسارت مالي خسارت ديگري در بر نداشت بيان كرد: آتش نشانان بعد از اجراي عمليات جداسازي و خنك كردن ، محل را به مقصد ايستگاه هاي خود ترك نمودند.

آدرس کوتاه :