مغازه لحاف دوزی طعمه حریق شد

مغازه لحاف دوزی طعمه حریق شد

حریق گسترده در یک مغازه لحاف دوزی با تلاش آتش نشانان در کمترین زمان ممکن مهار و از گسترش حریق به دیگر قسمتهاي مغازه جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري يزد : حسین انتظامی مدیر عملیات منطقه 1 سازمان که خود را به آتش نشانان رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود ،گفت : رخداد این حادثه در ساعت 16:09 دیروز یکشنبه 29 بهمن ماه از طريق مالک مغازه به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی مي شود ، ستاد فرماندهي بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 5 به بلوار امام رضا (ع) روبروی بریدگی سوم اعزام مي نمايد.

انتظامی افزود : نیروهای عملیاتی کمتر از 4 دقیقه به محل حادثه رسیدند و بیدرنگ همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ، عملیات اطفای حریق را با  استفاده از چند رشته لوله آبدهی پرفشار آغاز کردند.

وی با بیان اینکه کانون حریق دستگاه حلاجی و یک عدل پنبه بوده و تنها به نازک کاری مغازه خسارت وارد شده، بیان نمود: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات انفرادی و با تلاش مضاعف توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار نمایند و پس از اجرای عملیات جداسازی و خنک کردن محل را تحویل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

شایان ذکر است: علت این حریق از سوی کارشناسان سازمان در دست بررسی است.