مغازه لحاف دوزی طعمه حریق شد

مغازه لحاف دوزی طعمه حریق شد


مغازه لحاف دوزی طعمه حریق شد

حریق گسترده در یک مغازه لحاف دوزی با تلاش آتش نشانان در کمترین زمان ممکن مهار و از گسترش حریق به دیگر قسمتهاي مغازه جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري يزد : حسین انتظامی مدیر عملیات منطقه 1 سازمان که خود را به آتش نشانان رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود ،گفت : رخداد این حادثه در ساعت 16:09 دیروز یکشنبه 29 بهمن ماه از طريق مالک مغازه به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی مي شود ، ستاد فرماندهي بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 5 به بلوار امام رضا (ع) روبروی بریدگی سوم اعزام مي نمايد.

انتظامی افزود : نیروهای عملیاتی کمتر از 4 دقیقه به محل حادثه رسیدند و بیدرنگ همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ، عملیات اطفای حریق را با  استفاده از چند رشته لوله آبدهی پرفشار آغاز کردند.

وی با بیان اینکه کانون حریق دستگاه حلاجی و یک عدل پنبه بوده و تنها به نازک کاری مغازه خسارت وارد شده، بیان نمود: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات انفرادی و با تلاش مضاعف توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار نمایند و پس از اجرای عملیات جداسازی و خنک کردن محل را تحویل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

شایان ذکر است: علت این حریق از سوی کارشناسان سازمان در دست بررسی است.

آدرس کوتاه :