مصدومیت مرد جوان بر اثر انفجار در ساختمان مسكونی

مصدومیت مرد جوان بر اثر انفجار در ساختمان مسكونی


مصدومیت مرد جوان بر اثر انفجار در ساختمان مسكونی

بروز انفجار و آتش سوزی در ساختمان مسکونی، منجر به مصدومیت مردی جوان شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طی تماس شهروندی با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره 5 و 6 با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد، ساعت 5:45 بامداد امروز پنجشنبه 7 دیماه، به محله فهادان کوچه بقعه شیخ احمد رهسپار شدند.

محمدحسین انتظامی جانشین معاون عملیات آتش نشانی یزد که خود را به آتش نشانان رسانده بود، گفت: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که حریق و آوار تنها مصدوم این حادثه را از ناحیه دست ،پا و صورت دچار سوختگی کرده بود.

وی افزود : نیروهای عملیاتی بی درنگ جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و پس از ایمن سازی در کمترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار نمودند.

 

انتظامی با بیان اینکه این حادثه به علت نشت گاز شهری از شیلنگ اتصال به بخاری به وقوع پیوسته ،بدینصورت که آن مرد با زدن کلید روشنایی یکدفعه انفجار روی می دهد ،اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت این شخص مصدوم را از محل حادثه خارج کرده و برای انجام معاینات پزشکی و انتقال به مراکز درمانی، تحویل امدادگران اورژانس دادند.

آدرس کوتاه :