مسابقه بزرگ نقاشي

مسابقه بزرگ نقاشي

 برندگان می بایست جهت دریافت جوایز با داشتن مدرک شناسائی معتبر به واحد آموزش ایستگاه مرکزی  سازمان آتش نشانی  واقعدر انتهای بلوار صابریزدی از ساعت 8الی 12 مراجعه نمایند. 

 

لیست نفرات اول  برنده در مسابقه بزرگ نقاشی سازمان آتش نشانی  سال 86

 

شماره

نام و نام خانوادگی

مدرسه

1

زهره پارسائیان  

دبستان دخترانه کوچه بیوک

2

محمد مهدی کریمی  

مدرسه شاهد

3

 فریده در زاده   

دبستان دخترانه محتاج علی

4

محمد سعید کریمی

راهنمائی شاهد

5

سعیده دشت آبادی 

شهید حسن جواهریان  

 

لیست نفرات دوم  برنده در مسابقه بزرگ نقاشی سازمان آتش نشانی  سال 86

 

شماره

نام و نام خانوادگی

مدرسه

1

مجید رضا رضائی 

خاتم الانبیا

2

ریحانه دشتکی 

شهید بابائی

3

 سعیده میلادی  

ام هانی

4

سارا شکاری 

مریم 1

5

ریحانه سادات شمس الدینی

دبستان دخترانه سید الشهدا 

6

حمید رضا آبیاری  

الهام منشی زاده

7

فاطمه زارع  

 دخترانه شهدای کوچه بیوک

8

زهرا جوادیان

دخترانه شهید گلدانساز 

9

امیر اسماعیل پور

مدرسه اندیشه

10

مهسا افشاری  

راهنمائی نقوی

 


لیست نفرات سوم  برنده در مسابقه بزرگ نقاشی سازمان آتش نشانی سال 86

شماره

نام و نام خانوادگی

مدرسه

1

زهره سالم

دبستان مریم 1

2

فائزه غلامی

 

3

 محمد جواد علیزاده 

 

4

مژگان دهقان طزرجانی

دبستان شهید گلدانساز

5

فههیمه دره زری

راهنمایی پروین اعتصامی

6

فاطمه زارع 

دبستان  مریم 1

7

وحید روستایی 

مجتمع امام حسن مجتبی

8

فردوس کریمی

دبستان مریم 1

9

سجاد جنائی

6214963

10

مینا بقائی پور 

دبستان مفتح

11

صابر زارع

 

12

ناهید تقی پناه 

آموزشگاه ایثار – ابرکوه

13

مهنام شیرازیون

پیش دبستانی جواد الائمه

14

ارشیا با هوش

پیش دبستانی جواد الائمه

15

فاطمه قانع 

پیش دبستانی جواد الائمه 

16

زهرا پارسایی

دبستان مریم 1

17

فاطمه عزیزی

 

18

فاطمه حاتم پور

دبستان مریم 1

19

غزل میرزاده

دبستان مریم 1

20

سلیمه السادات حیدری 

دبستان مریم 1

21

زینب خدادی

دبستان مریم 1

22

فهیمه نعمتی

 

23

حدیث مسیح زاده 

 

24

علی رمضانی 

دبستان خاتم الانبیاء

25

مینا خاکساریان 

مدرسه فضه امام شهر

26

فاطمه کریمی 

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

27

زهرا السادات امیرکار 

دبستان سمیه

28

حانیه خیراندیش 

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

29

غزال نیکو نهاد

پیش دبستانی جواد الائمه

30

الهه کارگر 

دبستان سمیه

31

فاطمه یاوری

 

32

نبی جان علی زهی

دبستان خاتمی

33

پگاه محمد زاده

 

34

مینا توکلی 

دبستان سید الشهدا

35

فاطمه علی محمدی

 

36

الهه خیاطیان یزدی 

دبستان مریم

37

فاطمه زارع ابراهیم آبادی 

دبستان مریم 1

38

فاطمه خضری

 

39

مهشید مشهدی 

دبستان دخترانه امام موسی کاظم

40

زهرا آقا عسکری

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

41

فاطمه افخمی

 

42

هانیه صادقیان

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

43

ساجده  جلیلی

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

44

محمد صادق خدائی

دبستان خاتم الانبیاء

45

زهرا گل داوودی 

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

46

خسروی مقدم

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

47

عارفه دهقان 

مدرسه شهید گلدانساز

48

ابوالفضل محسنی باب عبدانی

مرکز فرهنگی هنری – طبس

49

علی محسنی باب عبدانی

مرکز فرهنگی هنری - طبس

50

محمد امین زمانی 

مرکز فرهنگی هنری – طبس

 


لیست نفرات چهارم برنده در مسابقه بزرگ نقاشی سازمان آتش نشانی سال 86

شماره

نام و نام خانوادگی

مدرسه

1

فاطمه پاک طینت

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

2

ملینا مبشر

پیش دبستانی جوادالائمه

3

هادی عبداللهی

دبستان شهدای آزادشهر

4

راضیه مرتضایی فر

دبستان مریم

5

محمدسعید میرعبداللهی

دبستان شهید خرم نژاد

6

مهدیه نجارنیری

دبستان  مریم

7

شادی توکلی

دبستان مریم یک

8

مریم زارع زاده

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

9

میلاد بهنام

مجتمع آموزشی حضرت مجتبی

10

فاطمه سعادتخواه

مدرسه شهیدمحمدبابایی

11

نیلوفرمقدم

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

12

مهدیه کمالی

مدرسه مریم 1

13

هانیه السادات نقیب القراء

دبستان دخترانه  شهدای کوچه بیوک

14

مهتاب میزساز

راهنمایی دخترانه پروین اعتصامی

15

حمیدرضا آبیاری

مدرسه الهام منشی زاده

16

محمدمیرچناری

مجتمع آموزشی حضرت مجتبی

17

عالیه بلوکی نژاد

دبستان عذرا

18

فاطمه خاکی

 

19

محمدامین بابایی

دبستان شهدای ابرکوه - ابرکوه

20

سیدمهران هاشمیان

مرکزپیش دبستانی حضرت جوادالائمه

21

نیاز نسیم سبحان

مرکزپیش دبستانی حضرت جوادالائمه

22

فائزه بیضایی

 

23

الهام برازجانی

دبستان توحید

24

نجمه حاجی زاده

دبستان مریم 1

25

امیر محمدشایان فر

دبستان خاتم الانبیاء

26

سیدمحمدوزیری

دبستان خاتم الانبیاء

27

سجاد دره زرشکی

 

28

فاطمه ترابی

 

29

محمدابراهیم باقری

مرکزپیش دبستانی جوادالائمه

30

زهرا شریف زاده

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

31

فاطمه بنائی نیا

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

32

مهدی حکیمیان

دبستان شهید احمدی

33

فرناز بی دست

 

34

مریم انتظاری

دبستان مریم 1

35

غزل سلیمانیان

 

36

مائده عبداللهی 

 

37

سیده مائده معروفی

دبستان مریم 1

38

فاطمه یعقوبی

مدرسه راهنمایی دکتر جوادی

39

سمیرا معبودی

مدرسه جواهریان

40

شادی ماوندادی

راهنمایی پروین اعتصامی

41

بهناز صدیقی

دبستان دخترانه پروین اعتصامی

42

نسترن فخرآبادی

دبستان مریم 2

43

محمدعلی ریاحی

مدرسه استثنایی صدریه

44

سهیلا امینی

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

45

فاطمه کوچه بیوکی

دبستان دخترانه شهدای کوچه بیوک

46

نیلوفررشیدی نسب

دبستان مریم 1

47

عبدالمجید شاکری

دبستان پسرانه علی سهیلی

48

محمدمهدی فتحی

مدرسه ناصر

49

محمدشعبانزاده

دبستان علامه طباطبایی

50

محدثه بختی

دبستان دخترانه حضرت سیدالشهداء