مراسم اهداء درجه به پرسنل جدید

مراسم اهداء درجه به پرسنل جدید


مراسم اهداء درجه به پرسنل جدید

 به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد مراسم اهداء درجه به 37  نفر از پرسنل  جدید الورود  سازمان در روز هیجدهم آبان ماه با حضور حجت السلام  شیخ عباس زارع ریاست محترم  شورای اسلامي شهر بزد ،  آقاي مهندس خادمی مدیر کل محترم امور شهری و شوراها ،  مهندس امین مقدم معاونت محترم خدمات شهری و مهندس بالاکتفی ، کارشناس محترم حوزه امور شهری و تنی چند از مسئولین در محل نمازخانه ایستگاه شماره 5 سازمان  برگزار گردبد .

در ابتدای این مراسم  حسین  قاسمیان بهابادی  سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد در خصوص بازنشستگی پیش از موعد تعدادی از پرسنل  عملیاتی و کمبود شدید نیروی انسانی و مراحل جذب ،استخدام ، آموزش و بکارگیری  تعداد 37 نفر نیروی آتش نشان و آتش نشان راننده به ایراد سخن پرداخت .

در این مراسم جناب حاج آقا زارع با بیان اینکه  شغل آتش نشان مقدس و مورد احترام  در بین مردم است بر لزوم جلوگیری از لغزش افراد در طول مسیر زندگی و اقامه  نماز اول وقت و همچنین  برخورد خوب با مردم در هنگام ماموریت های محوله  تاکید نمودند . 

اجرای قرائت  نیایش ،  سوگند نامه   و همچنین  اهداء درجه سرآتش نشان سوم به پرسنل جدید از دیگر  برنامه های  این مراسم بود .