مراسم آغاز عملیات اجرایی ایستگاه شماره 11 سازمان آتش نشاني يزد برگزار گردید

مراسم آغاز عملیات اجرایی ایستگاه شماره 11 سازمان آتش نشاني يزد برگزار گردید


مراسم آغاز عملیات اجرایی ایستگاه شماره 11 سازمان آتش نشاني يزد برگزار گردید

به مناسبت گراميداشت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ايمني مراسم آغاز عملیات اجرایی ایستگاه شماره 11 سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد واقع در خيابان شهداي محمود آباد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد این مراسم با حضور گرم اهالي محل ، شهردار يزد ، معاونین شهردار ، اعضای محترم شوراي اسلامي شهر يزد ،  مسئولين استان  و سایر مدعوین در روز چهارم مهرماه  برگزار گردید .

 درابتدا سیدعباس میرشمسی مدیر عامل سازمان ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه مناء  به تشریح خلاصه اي از عملکرد سازمان در سالجاري پرداخت .

مديرعامل سازمان با تصريح اینکه آتش نشاني يزد در حال حاضر دارای 9 ایستگاه فعال و يك ايستگاه در حال احداث ميباشد و داراي 120 نفر نیروی عملیاتی است  گفت : متاسفانه تعداد حریق و حادثه در سطح شهر روزانه به 15 مورد رسيده است . وی هدف از ساخت این ایستگاه تسریع در انجام عملیات اطفا حریق و کاستن از زمان رسیدن به محل حریق و حادثه عنوان نمود .

در ادامه مهندس عظیمی زاه شهردار يزد  با بیان اینکه برنامه های خوبی برای شهر پیش بینی شده است از تامین زمین براي ساخت ایستگاه های جدید ، خرید تجهیزات آتش نشانی و ماشین آلات خبر داد و بر ضرورت خرید نردبان هیدرولیکی تاکید نمود .

مهندس نیکنام عضو شورای اسلامی شهر با تبریک عید قربان و عرض تسلیت فاجعه مناء ، مهمترین سازمان از لحاظ خدمت رسانی به همشهريان را سازمان آتش نشانی دانست چون با نجات جان و مال مردم سروکار دارد .