كسب مقام سوم تيمي آتش نشاني يزد در رشته دوی 100 متر با مانع در دهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان

كسب مقام سوم تيمي آتش نشاني يزد در رشته دوی 100 متر با مانع در دهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان


كسب مقام سوم تيمي آتش نشاني يزد در رشته دوی 100 متر با مانع در دهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان

سيدعباس ميرشمسي مدیرعامل سازمان آتش نشانی يزد ، كسب مقام سوم تيمي آتش نشاني يزد در رشته دوی 100 متر با مانع در دهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان و امدادگران کشور را در اولین روز از مسابقات که در ورزشگاه مرحوم تختی مشهد برگزار شد ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان با اشاره به استقبال بی نظیر ورزشکاران در مسابقات دهمین المپیاد عملیاتی– ورزشی
 آتش نشانان کشور گفت : پس از مراسم افتتاحیه اولین مسابقه در رشته دوی 100 متر با مانع، برگزار شد . وی ادامه داد : این آیتم با حضو 25 تیم از شهرهای یزد ، سنندج ، آمل ، بابل ، رشت ، خرم آباد ، پارس جنوبی ، بجنورد ، همدان ، پونسی ، سیرجان ، بوشهر ، ساوه ، ملایر ، زنجان و ... آغاز شد که از هر تیم تعداد 6 نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند .

این مقام مسوول همچنین ابراز داشت : در این آیتم پس از دو دوره برگزاری ، 8 نفر از شرکت کنندگان موفق شدند به مرحله پایانی راه پیدا کنند .

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری يزد با بیان اینکه آقایان "محمد علی ایمان فر" از تیم پارس جنوبی با کسب رکورد 18 ثانیه و 93 صدم ثانیه ، "مسعود راستگو" از خرم آباد با کسب رکورد 19 ثانیه و 12 صدم ثانیه ، "وحید میر جلیلی " از یزد با کسب ركورد 19ثانیه و 84 صدم ثانیه ، "عباس موسوی" از پارس جنوبی با کسب رکورد 19ثانیه و 94 صدم ثانیه ، " رضا علی پناه " از سنندج با کسب رکورد 19 ثانیه و 96 صدم ثانیه ؛ "حمید شادکام "از بجنورد با کسب رکورد 20 ثانیه و یک صدم ثانیه به ترتیب نفرات اول تا هشتم دوره اول این مسابقات بودند ، اظهار کرد : این افراد در مرحله پایانی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت آقایان " محمد علی ایمانی فر از پارس جنوبی با کسب رکورد 19 ثانیه و 38 صدم ثانیه ، " مسعود راستگو " از خرم آباد با کسب رکورد 20ثانیه و 53 صدم ثانیه ، " حمید شادکام " از بجنورد با کسب رکورد 21 ثانیه و 44 صدم ثانیه به ترتیب مقام اول تا سوم انفرادی را به خود اختصاص دادند .

ميرشمسي نیز در خاتمه سخنانش افزود : در پایان پس از ارزیابی هیئت داوران و تجمیع رکوردهای کسب شده ، تیم پارس جنوبی مقام اول تیمی با رکورد 20 ثانیه و یک صدم ثانیه ، تیم خرم آیاد مقام دوم با رکورد 20 ثانیه 53 صدم ثانیه و تیم های آمل و یزد مقام سوم مشترک را با رکورد 20 ثانیه و 70 صدم ثانیه را از آن خود کردند .