عملیات آتش نشانان برای نجات معمار ساختمان از زیر آوار

عملیات آتش نشانان برای نجات معمار ساختمان از زیر آوار


عملیات آتش نشانان برای نجات معمار ساختمان از زیر آوار

آتش نشانان توانستند معمار ساختمان را كه زیر انبوهی از خاک و آوار گرفتار شده بود ، نجات دهند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، در پی تماس شهروندي با سامانه 125 ساعت 15:42ديروز 23 مرداد ماه و درخواست کمک از آتش نشانان ، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله ، آتش نشانان ایستگاه شماره 9 را به همراه دو دستگاه خودروي امداد و نجات به سمت خیابان وزیری کوچه 12 اعزام کرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت گفت : در محل اعلام شده یک منزل مسكوني مشاهده می شد که به علت تخریب غير اصولي به یکدفعه ریزش کرده و به گفته شاهدان ، يك نفر که معمار ساختمان و ناظر بر تخریب منزل بوده در زیر آوار محبوس شده است .

رحيمي ادامه داد: با توجه به حساسیت این عملیات ، نیروهای عملیاتی در چندین نقطه اقدام به آوار برداری کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص و احتیاط بسیار زیاد در کمترین زمان ممکن فرد مصدوم به نام محمد حسن .ب را به بیرون انتقال و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

وی با بیان اینکه در این عملیات به جز فرد مذکور به فرد دیگری آسیب وارد نشده است ، افزود :آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند .

آدرس کوتاه :