صعود آتش نشانان کوهنورد سراسر کشور به قله شیر کوه

صعود آتش نشانان کوهنورد سراسر کشور به قله شیر کوه


صعود آتش نشانان کوهنورد سراسر کشور به قله شیر کوه

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره سومین شهید محراب حضرت آیت ا... صدوقی و فرزند برومند ایشان آتش نشانان سراسر کشور  از تاریخ 27 الی 29 مهرماه  صعود سراسری خود را به قله 4705 متری شیرکوه از توابع شهرستان تفت را آغاز نمودند .

این همایش با هدف ارتقاء توان روحی و جسمی وهمچنین  تبادل اطلاعات و تجربیات بین پرسنل آتش نشانیهای کشور وبا مدیریت سازمان شهرداری ها و میزبانی سازمان  آتش نشانی یزد و مدیریت  بحران استان  برگزار گردید .

در این گرد همایی 3 روزه پرسنل آتش نشانی و امدادگر سراسر کشور با حضور خود سطح توانایی و عملیاتی خود را جهت مقابله با حوادث احتمالی به معرض نمایش گذاشتند .

در مراسم اختتامیه که در هتل زنبق  با حضور شهردار ، ریاست شورای اسلامی شهر و تنی چند از مسئولین برگزار گردید ، حجه الاسلام مطهریان رئیس محترم شورای اسلامی شهر ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان کشوری  آتش نشانان را فرشتگان نجات جامعه توصیف نمود و متذکر شد برگزاری این گونه همایش ها باعث سلامت بدن می شود وی در ادامه افزود  دلیل این که مردم که با خیال آسوده زندگی می کنند این است که همواره امید دارند که اگر حادثه ایی برای آنان اتفاق بیافتد فرشتگان نجات در کمترین زمان به یاری آنها  می شتابند .

همچنین در این مراسم حجه الاسلام صدوقی یادگار بیت شهید محراب و مهندس میروکیلی در سخنانی کوتاه به شرکت کنندگان در همایش خوشامد گفتند.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان لوح تقدیر و حکم صعود خود را دریافت نمودند.  شایان ذکر است  در حاشیه این مراسم   کلاس آموزشی امداد و نجات از ارتفاع در محل ایستگاههای شماره 5 و 8  توسط مربی کارگروه امداد و نجات کشوری برگزار گردید.

آدرس کوتاه :