شعله های آتش در مغازه خرازي

شعله های آتش در مغازه خرازي


شعله های آتش در مغازه خرازي

یک مغازة كليپس و جوراب فروشي دچار آتش سوزی شد ولی با تلاش آتش نشانان از گسترش آن به واحد هاي تجاري ديگر جلوگیری به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري ، در پی تماس شهروندي با سامانه 125 رأس ساعت 15:16 بعد از ظهر جمعه و اطلاع رسانی از آتش سوزی یک باب مغازه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد بلافاصله نیروهای عملیاتي ایستگاه شماره یک و 6 را به محل حادثه در خیابان امام خميني (ره)، روبروي كتابخانه شرف الدين علي رهسپار کرد.

محمد ميداني معاون عمليات سازمان كه در محل حضور داشت گفت: هنگام رسیدن آتش نشانان مقداري از وسايل مغازه طعمه آتش شده و شعله ها در حال سرایت به قسمت های دیگر مغازه بود كه آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبرسانی، خود را به کانون آتش سوزی رسانده و شعله های آتش را پیش از گسترش آن به اطراف و سرايت به واحد هاي تجاري همجوار مهار کردند.

ميداني با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از مهار و خاموش کردن کامل شعله های آتش در كمترين زمان ممكن ، عمليات خنك كردن را اجرا ، و جهت انجام ماموريت هاي بعدي به ايستگاه هاي خود مراجعت نمودند .