شستشوی لباس با بنزین منجر به آتش سوزی شد

شستشوی لباس با بنزین منجر به آتش سوزی شد


شستشوی لباس با بنزین منجر به آتش سوزی شد

شستشوی لباس با استفاده از بنزین منجر به آتش سوزی منزل مسكوني شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، علي دهقان فرمانده ايستگاه شماره 5 گفت : اين حادثه  در ساعت 21:06 اول خرداد ماه  به سامانه 125 اطلاع رساني مي شود كه در پي آن ستاد فرماندهي بلافاصله يكدستگاه خودروي اطفاي حريق از ايستگاه شماره 5 به بلوار نواب صفوی اعزام مي نمايد  .

وي با بيان اينكه از شهروندان درخواست مي شود از ذخيره كردن مواد نفتي مثل بنزين جداً خودداري كنند افزود : در اين عمليات كاظم كندلي آتش نشان اعزامي فرماندهي عمليات را بر عهده داشت .

كاظم كندلي درمورد اين حادثه گفت :  صاحبخانه روي حياط منزل در كنار ظرف 20 لیتری بنزین در حال شستشوی لباسهای رنگی خود با استفاده از بنزين بوده که  ناگهان حریق ايجاد و به ظرف 20 ليتري بنزين سرايت و به يكدفعه شعله ور مي شود .

وي افزود : صاحبخانه  با سرعت عمل سريع و قبل سرايت آتش به ظرف مذكور فرار مي كند و با سامانه 125 تماس مي گيرد . خوشبختانه در این حریق آسیب جدی به صاحبخانه  وارد نمی شود  . 

كندلي گفت :  كمتر از دو دقيقه به محل حريق رسيدم و در بدو ورود به محل همزمان با اجراي عمليات ايمن سازي ، عمليات اطفاي حريق را آغاز و در كمتر از يك دقيقه حريق را مهار و خاموش كرديم و از سرايت آن به داخل منزل جلوگيري نموديم .

آدرس کوتاه :