شب پر کار پرسنل سازمان آتش نشانی

شب پر کار پرسنل سازمان آتش نشانی


شب پر کار پرسنل سازمان آتش نشانی

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی طبق تماس تلفنی و بیسیم از شهروندان ، پلیس 110 ، اورژانس 115 ، و هم چنین مرکز پیام شهرداری از ساعت 19 مورخ 23/12/89 الی 5 بامداد روز بعد مبنی بر حریق و حادثه در 5 نقطه شهر بی درنگ نیروهای عملیاتی امداد و نجات از 6 ایستگاه ثابت ( شماره 1-2-4-5-7-8 ) به محل های اعلام شده عزیمت نمودند و طی 10 ساعت تلاش مضاعف با به کارگیری 25 پرسنل تلاشگر ماموریت های محوله را به نحو احسن انجام و به ایستگاه مراجعت نمودند.

حر یق و حوادثی که در این شب به وقوع پیوست به شرح ذیل می باشد:

حریق در انبار کارخانه مقوا سازی واقع در پشت میدان تره بار ، حریق ضایعات در چهارراه 22 بهمن ، حریق کارخانه بوهروک سیمان مهریز که در این حادثه منبع مازوت مورد حریق و متعاقب آن انفجار رخ داده که پرسنل سازمان، حریق را مهار و از گسترش آن به دیگر واحدها جلوگیری نمودند.و همچنین حادثه واژگونی خودرو تریلی در دوراهی جاده طبس که در این حادثه امدادگران  راننده و کمک راننده از داخل بیرون و تحویل نیروهای اورژانس نمودند.

در جاده مهریز بعد از صدا وسیما خودرو پژو از جاده منحرف و واژگون شده که خودرو در حال نشت گاز بوده که هر لحظه احتمال انفجار وجود داشت که پرسنل جا ن بر کف سازمان با هوشیاری کامل اقدام به ایمن سازی محیط نمودند و وضعیت را به حالت عادی برگرداندند. .

آدرس کوتاه :